In de afgelopen maanden hebben we op verschillende manieren inwoners gesproken over de toekomst van Geldrop-Mierlo. Wat speelt er? Wat kan er beter? Wat is er fijn aan het wonen in Geldrop-Mierlo? In bijgaande afbeeldingen vindt u een korte conclusie van de opgehaalde opgaven, kwaliteiten en knelpunten. (U kunt op de afbeelding klikken om deze te vergroten of hieronder de afbeelding als bijlage downloaden.)
Er zijn ruim 150 straatgesprekken gevoerd en ook via de internet enquête hebben verschillende inwoners meegepraat over de toekomst van Geldrop-Mierlo. De gehele samenvatting van de opbrengsten kunt u onderaan de pagina onder het kopje 'bijlage' downloaden.
Fase 2: oplossingen en ideeën ontwikkelen.
De opbrengsten uit de enquête en de straatgesprekken gebruiken we om de opgaven voor Geldrop-Mierlo 2040 scherp te krijgen. Aan de hand van de opgaven maken we een gespreknotitie waarmee we bij u terugkomen in de week van de omgevingsvisie medio september.
Wilt u op de hoogte blijven van de ontwikkelingen rondom de omgevingsvisie? Schrijf u dan hier in voor de nieuwsbrief!
Wij gebruiken uw e-mailadres alleen om u op de hoogte te houden over de omgevingsvisie Geldrop-Mierlo.